Półwysep Helski - Dronem

Nasza przygoda z dronami zaczęła się kilka lat temu. Pierwsze kroki stawialiśmy przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą budowlaną BRODEKS na ich potrzeby. Kontynuując   przygodę pogłębialiśmy swoją wiedzę oraz dopracowywaliśmy umiejętności. Na chwilę obecną możemy pochwalić się już sporym doświadczeniem filmowania z powietrza. Zdobyte uprawnienia pozwalają na bezpieczne  i bezkolizyjne poruszanie się bezzałogowym statkiem powietrznym. Działamy na terenie całego kraju. DronFly to ludzie z pasją.

Pasja i umiejętności idą w parze.

START DRONA
Dron - DJI MAVIC 2 PRO

GALERIA

Dron - DJI PHANTOM 4 PRO

Dron DJI MVIC 2PRO - nasz sprzęt posiada bardzo wydajną kamerę o rozdzielczości 20 Megapikseli. Nagrywa obraz w jakości 4K
z prędkością do 30 klatek na sekundę.Nowa technologia transmisji w czasie rzeczywistym pozwala na sterowanie dronem DJI Mavic 2 Pro z podglądem live
w rozdzielczości Full HD.  Dzięki goglom DJI masz możliwość podglądu na wszystko co widzi kamera z góry. DronFly to wiele możliwości.

Dron DJI PHANTOM 4PRO - jego ogromną zaletą jest nowoczesna kamera, która posiada przekątną o długości 1 cala
i obiektyw 20 Megapikseli, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie perfekcyjnych filmików  w jakości 4K i przy 60 klatkach na sekundę. Dodatkową zaletą naszego PHANTOMA jest wykonywanie zdjęć w tryb Burst Mode. Oznacza to wykonanie całej serii zdjęć, by następnie móc wybrać spośród powstałych fotografii tą najlepszą.

DJI GOGGLES - DronFly
DronFly-usługi zdjęć i filmów dron

DronFly

Zadzwoń usługi dron

Profesjonalne filmowanie dronem 

Odwiedź nas, usługi dron
napisz - usługi dron
DronFly - zdjęcia dron

Piekoszowska 12B/2

25-601 Kielce

Brodeks facebook zdjęcia dron
DronFly - usługi zdjęcia dron

DronFly